Styrelsen tar (även) semester

Styrelsen har haft sitt sista möte innan sommaruppehållet. På mötet fastställdes bland annat en ny arbetsordning för styrelsen, en arbetsplan för kommande året och föreningens nya underhållsplan som gäller för åren 2025 – 2055.

Ett justerat och underskrivet protokoll från ordinarie stämman den 28 maj 2024 är klart enligt stadgarna.

Styrelsen tar nu semester och är tillbaka i mitten av augusti. Det innebär att det kan ta lite längre tid innan du får svar på dina mejl/frågor. Vi kollar av mejlen under hela semestern, dock inte varje dag. Endast akuta ärenden kommer att åtgärdas, resten får vänta till semestern är slut.

Vi hoppas ni alla har förståelse för detta.

Felanmälan enligt hemsidan, men innan ni gör det kolla alltid av föreningens hemsida först.

Kanske finns det information som ni söker?

Använd då med fördel hemsidans sökfönster.

Styrelsen önskar er alla en riktigt härlig sommar!